چالش سفیر پارسیان

بادی اسپلش یا فراگرنس میست؟

شاید شما هم تا به حال کلمه فراگرنس میست یا بادی اسپلش را شنیده باشید اما معنی آن را ندانید. اگر بخواهیم ریشه بادی اسپلش را مورد بررسی قرار دهیم می توان این چنین بیان کرد که اسپلش به معنی شالاپ شلوپ و بادی هم به معنی بدن؛ و ترکیب آن به معنی شالاپ و شلوپ بدن است.

اگر بخواهیم به تاریخچه این کلمه نگاه کنیم برای اولین بار یک شرکت آمریکایی محصولی را تولید کرد و اسم آن را بادی اسپلش نامید؛ اما پس از گذشت زمان به این نتیجه رسیدن که بادی اسپلش نمی تواند معنی درستی داشته باشد پس نام آن را تغییر دادن و آن را بادی میست نام نهادند که ترجمه لغوی آن غبار بدن ترجمه می‌شود.اما چون اصطلاح درستی نبود باز تغییر پیدا کرد و در نهایت نام فراگرنس میست (غبار اسانسی-هاله‌ای از اسانس-روغن عطری) را به خود اختصاص داد و عملاً محصول جدیدی شد برای کسانی که محصولات آرایشی و بهداشتی تهیه می کنند.

برخی از افراد به اشتباه فراگرنس میست را با نام دیگری چون بادی پرفیوم معرفی می کنند که اصطلاحی کاملاً اشتباه است.

فراگرنس میست، زنانه یا مردانه؟

فراگرنس میست هم همانند سایر محصولات آرایشی و بهداشتی تفکیک جنسیتی دارند. مخصوصاً در هویت بصری محصول. فراگرنس میست‌هایی که مردانه هستند با رنگ‌های تیره و زنانه‌ها با رنگ‌های شاد و روشن نمایش داده می‌شوند.

شرکت چالش سفیر پارسیان

شرکت چالش سفیر پارسیان با اشراف به مطالب فوق در برند انریکه، فراگرنس میست‌های انریکه را تولید و طراحی کرده است. بوی فراگرنس میست‌های انریکه غالباً خنک است زیرا بوی تند مادامی که به بدن بخورد احتمال سردرد برای شخص و سایرین را به‌همراه دارد و با توجه به اینکه فراگرنس میست بیشتر در فصل گرم استفاده می‌شود؛ به طبع آن در فصل گرم از بوهای خنک و شیرین استفاده می‌شود.

چالش سفیر پارسیان

فراگرنس میست انریکه